O autorze
Warszawianka, studentka Szkoły Głównej Handlowej i pasjonatka kina (szczególnie starego). Fanka Elizabeth Taylor, Joaquina Phoenixa i Martina Scorsese, która lubi w wolnym czasie pisać i czytać książki biograficzne. Kontakt: agakoseska@interia.pl

Na Wielkanoc najlepsze filmowe sceny z... jajami!

Fot. Paul Newman na planie "Cool Hand Luke" / tumblr.com
Filmowy post na Wielkanoc... Filmy z Wielkanocą w tle? Nic ciekawego. Produkcje z zajączkiem w roli głównej? Trochę lepiej. A może by tak... No właśnie, po prostu jaja. Z przymrużeniem oka - najlepsze filmowe sceny z jajami, dosłownie!

"Hot Shots!"
A ty? Na kim przyrządzałeś ostatni posiłek?


"Trudne słówka"
Adam Sandler jako mistrz kuchni!


"Park Jurajski"
Jajka z niespodzianką - i to nie byle jaką! Klasyka Spielberga, na której do dziś można się nieźle przestraszyć.


"Rocky"
Śniadanie mistrzów, po prostu. "Most of all, I want to thank my imaginary friend Rocky Balboa, for being the best friend I ever had" - powiedział Stallone odbierając w tym roku Złoty Glob. A ja dziękuję mu za kreację w "Rockym".


"Nieugięty Luke"
Jak zawsze rewelacyjna kreacja Newmana, za którą otrzymał jedną z siedmiu nominacji do Oscara, zanim to wyróżniono go wreszcie Nagrodą Honorową (po niej otrzymał jeszcze 3 nominacje, z czego jedna zamieniła się w statuetkę). Dla fanów więziennego kina pozycja obowiązkowa."Sprawa Kramerów"
Hoffman jako wzorowy ojciec i Streep jako niewzorowa matka. Druga z miliona nominacji dla Streep i pierwsza statuetka, a niżej śniadanie, przez które się wzruszycie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...